studija

Bērnu Mākslas Studija “AZOTE” ir mākslas ievirzes studija dažāda vecuma bērniem, kur bērni gūst priekšstatu par mākslas pasaules pamatiem, attīstot radošo domāšanu un apgūstot dažādas tehnikas. Lielākiem bērniem ar individuālu pieeju palīdzēsim sagatavoties iestājeksāmeniem un tālākām mācībām mākslas jomā. Mācību programma ietver zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, veidošanu, darbu materiālā un mākslas valodas pamatus. Laipni lūgti arī pieaugušie, kas savai ikdienai vēlas piešķirt košākas krāsas.

mūsu filozofija

Mākslas studija AZOTE ir ikdienas steigas un nebūšanu patvērums, ļaušanās iztēles fantāziju lidojumu atveidot savā ideālajā pasaulē.

mācību priekšmeti

Bērnu mākslas nodarbībās iepazīstināsim ar mākslas pasaules pamatiem, attīstot radošo domāšanu un apgūstot dažādas tehnikas. Mākslas studijā iespējams apgūt: zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, krāsu mācību, veidošanu, locīšanu, darbu ar dažādiem materiāliem, kā arī mākslas valodas pamatus mākslas pedagogu vadībā. Vasarā dosimies plenērā, izbaudot dabas brīnumaino valdzinājumu, apvienojot patīkamo ar lietderīgo. Tuvojoties īpašiem svētkiem, mākslas studijā atvērsies svētku darbnīca, kur darbīgās bērnu rokas un neizsīkstošā fantāzija sarūpēs svētkiem atbilstošu noskaņu un ienesīs to ikvienā mājā. Ar individuālu pieeju palīdzēsim sagatavoties tālākām mācībām mākslas jomā.

studija

Bērnu Mākslas Studija “AZOTE” ir mākslas ievirzes studija dažāda vecuma bērniem, kur bērni gūst priekšstatu par mākslas pasaules pamatiem, attīstot radošo domāšanu un apgūstot dažādas tehnikas. Lielākiem bērniem ar individuālu pieeju palīdzēsim sagatavoties iestājeksāmeniem un tālākām mācībām mākslas jomā. Mācību programma ietver zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, veidošanu, darbu materiālā un mākslas valodas pamatus.

mūsu filozofija

Mākslas studija AZOTE ir ikdienas steigas un nebūšanu patvērums, ļaušanās iztēles fantāziju lidojumu atveidot savā ideālajā pasaulē.

mācību priekšmeti

Bērnu mākslas nodarbībās iepazīstināsim ar mākslas pasaules pamatiem, attīstot radošo domāšanu un apgūstot dažādas tehnikas. Mākslas studijā iespējams apgūt: zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, krāsu mācību, veidošanu, locīšanu, darbu ar dažādiem materiāliem, kā arī mākslas valodas pamatus augsti kvalificētu mākslas pedagogu vadībā. Vasarā dosimies plenērā, izbaudot dabas brīnumaino valdzinājumu, apvienojot patīkamo ar lietderīgo. Tuvojoties īpašiem svētkiem, mākslas studijā atvērsies svētku darbnīca, kur darbīgās bērnu rokas un neizsīkstošā fantāzija sarūpēs svētkiem atbilstošu noskaņu un ienesīs to ikvienā mājā. Ar individuālu pieeju palīdzēsim sagatavoties tālākām mācībām mākslas jomā.